معلم

قابل توجه مسئولین بی خاصیت ما !!!!!!!!!!!

 

 

امیررضا سلطانی تنها آموزگار روستای سنجگان قم با وجود داشتن دیسک کمر و ۲ ماه مرخصی استعلاجی از سوی پزشک معالج اما با فداکاری و برای ناتمام نماندن درس دانش‌آموزان، کلاس درس را به منزل خود آورده است.
 

alt

alt

alt

alt

 

 

/ 10 نظر / 3 بازدید
امیر

عالی بود اقای بتویی [تایید][تایید][تایید][تایید]

احسان نیا

سلام برشما به تصویرکشیدن تلاش وهمت یک معلم ،خودبه تنهایی خدمت بزرگی است. درودبرشما

رضا سلگی

بی انصافیست که تو را به شمع تشبیه کنم زیرا شمع را می سازند تا بسوزد اما تو می سوزی تا بسازی ، با سپاس و عرض تبریک فراوان

yass

بی انصافی اینجاست کسی که آینده سازان کشور از ریس جمهور گرفته تا سطح پایین ترش رو تربیت میکنه باید حداقل حقوق پایه میان کارمندان دولت رو داشته باشه که نتونه جوابگوی دوا درمون خود و خونوادش باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وفا

فقط خدا میتونه اجر کار بزرگ این انسان انسان دوست و فداکار و پر تلاش را بدهد و وظیفه حد اقلی مابه عنوان همنوع تشکر و قدر دانی خالصانه از زحمات بی شائبه اوست.

رضا

معلمی عشق است و هنر یعنی همین! ای معلم عاشق روزت مبارک

Ramin

با دیدن این خبر غمی تو دلم نشست که ساعتها همراهم بود، مانند آن آموزگار روستایی که وقتی دید بقیه شاگردان به علی به خاطر بیماری تالاسمی و ریختن موهای سرش تمام دانش آموزان دیگر او را مسخره و به او میخندیدند،او هم سر خود را از ته تراشید تا با علی همدردی کرده باشد،جالب این بود که دانش آموزان متعجب از این کار معلم خود آنها هم همگی موهای سر خود را از ته تراشیدند،واقعا زبانم بند آمده و بغض دارم.... نمیدونم چی بگم که لایق وصف آنها باشد....اشک من میگوید آنها فرشته اند....فرشته....فرشته

ali hajivand

دست مسئولین درد نکنه و خیلی خاصیت دارن و باید آنها را فروخت و به جاشون خروس قندی خرید چون حداقل خاصیتی که داره قند خون رو بالا میبره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آرش یوسفی

le porte calle i na sense bon grue. it means: i undestood that still we can find somre good people . like me and like u!