انجمن مجازی معلمان زبان انگلیسی

انجمن مجازی معلمان زبان انگلیسی 

با سلام. انجمن مجازی معلمان زبان انگلیسی (مبتنی بر کتب جدیدالتالیف) و رویکرد ارتباطی آغاز به کار کرد. در این انجمن، مولفین کتاب حضور پیدا خواهند کرد و می توانید به صورت مستقیم سوالات خود را در مورد کتاب های جدیدالتالیف از مولفین مطرح نمایید. علاوه بر آن شما میتوانید در این انجمن نام کاربری برای خود تعریف کنید و در این انجمن مطالب خود را به صورت رسمی با نام خود منتشر کنید و از مطالب دیگران هم استفاده نمایید. و منبع غنی و گسترده و عظیمی در اختیار داشته باشیم. عناوین مباحثی از قبیل، مقالات رویکرد ارتباطی و ارزشیابی CLT، دانلود کتاب های درسی و فایل های کمک آموزشی معتبر، بازی ها و فعالیت های جانبی، شیوه های تدریس، دوره های ضمن خدمت، شیوه های تدریس مهارت ها، تجارب همکاران و ... مورد بحث قرار گرفته است  که با همکاری شما هم می تواند تکمیل شود و از آن استفاده کرد. همه مطالب با محوریت رویکرد ارتباطی و کتاب های جدیدالتالیف Prospect می باشد. www.cltteacher.ir خواهشمند است با قرار دادن یک پست در وبلاگ خود، به دیگر همکاران اطلاع رسانی نمایید و مکان و محفلی برای ارتباط مستمر با یکدیگر و همکاران در سراسر کشور بسازید.

ورود به انجمن 

/ 3 نظر / 30 بازدید
قنبری

سلام وبلاگ خوبی دارید. از وبلاگ بهده نیز مشاهده نمایید. قنبری- دبیر زبان شهرستا قدس

Nasser

با عرض سلام سايت علمي و زيباي شما باشماره1945 در قسمت D3(سايتهاي زبان انگليسي3) در بزرگترين كلوپ سايتهاي زبان انگليسي لينك شد و شايد شماره لينك شما بعدا تغيير كند و شما نيز میتوانید بنده را با نام "آموزش زبان از دبستان تا دانشگاه " لينك كنيد. ضمنا در اين وبلاگ تقريبا بيشتر وبلاگهاي فعال و حتي غير فعال مدرسان و دبيران و مترجمان زبان لينك شده است و شما كه به زبان انگليسي علاقه داريد اگر وبلاگي به جز سايتهاي خارجي( original ) در اين وبلاگ لينك نشده يا وبلاگي باز نميشود حتما با نظر ارزشمند خود به اطلاع بنده برسانيد. در پايان ملتمسانه خواهش دارم اگر نام وبلاگ يا سايت خود را تغيير داديد حتما به ما اطلاع دهيد. متشكر و ممنون از لطف شما. www.nasyn.ir www.nasyn.blogfa.com

مهناز رسمی

با سلام وبلاگ بسیار جالبی داریدمیتونم با اطمینان بگم .یکی از به روز ترین وبلاگ های آموزش زبان هستید.اگر مایل به تبادل لینک هستید بفرمایید تا لینکتون کنم. موفق و موید باشید.