آموزش زبان انگلیسی بتویی
مطالب مفید زبان انگلیسی متوسطه اول( نمونه سوال-پاورپوینت-فیلم آموزشی زبان - ... )و مطالب طنز و سرگرمی برای دبیران ارجمند و دانش آموزان عزیز 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان
شماره 1.   اخیرا مشاهده شده آزمون هایی سراسری در بسیاری از نقاط کشور برگزار میشود که شامل پرسش هایی است که کاملا در تضاد با رویکرد ارتباطی مطرح شده در برنامه درسی ملی و  اصول و اهداف بسته آموزشی زبان انگلیسی پایه هفتم میباشد و سوالاتی که ارایه میگردد باعث تخطی از اصول ارزشیابی برنامه درسی زبان انگلیسی و سردرگمی دبیران و دانش آموزان این پایه تحصیلی است .لذا از همکاران محترمی که با این آزمون ها مواجه می گردند تقاضا می شود  آنرا به  صورت کتبی به ادارات آموزش و پرورش مناطق خود اطلاع دهند تا ارایه گزارشات لازم  توسط مسوولین ذیربط به مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش صورت گیرد.
 

شماره 2.   به اطلاع همکاران گرامی میرساند کتاب راهنمای معلم زبان انگلیسی پایه هفتم چاپ گردید.دبیران محترم میتوانند جهت تهیه این کتاب به اداره آموزش و پرورش منطقه و گروه آموزشی مراجعه نمایند.

[ سه‌شنبه ۱٤ آبان ۱۳٩٢ ] [ ۱٢:٠۳ ‎ب.ظ ] [ علیرضا بتویی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

اسم من گم شده است توی دفترچه ی پر حجم زمان دیرگاهی است فراموش شدم. اسم من گم شده است لا به لای ورق کهنه ی آن لایحه ها زیر آن بند غریب پشت انبوهی از آن شرط و شروط لای آن تبصره ها اسم من گم شده است در تریبون معلق شده سخت سکوت حق من گم شده است. زنگ انشاء کسی انگار نمی خواست معلم بشود شان من گم شده است شان من نیست بنالم شان من نیست بگویم زتهی ، ز نبود یا از این زخم کبود لیک رنگ رخساره گواهی از همه رنج فزون. اسم من گم شده است نردبانی شده ام صاف به دیوار ترقی تا که این نسل و ان نسل پای بر پله ی من سوی فردا بروند و غریبانه فراموش شوم اسم من گم شده است. 444444444444444444444444444444 علی رضا بتویی هستم . دارای کارشناسی ارشد آموزش ربان انگلیسی ودبیر دبیرستان نمونه ابونصر فارابی شهرستان ملایر. علاقه مند به آموزش زبان انگلیسی-اینترنت و فوتبال. نظرات شما برای من خیلی مهم هستند.
صفحات اختصاصی
RSS Feed