آموزش زبان انگلیسی بتویی
مطالب مفید زبان انگلیسی متوسطه اول( نمونه سوال-پاورپوینت-فیلم آموزشی زبان - ... )و مطالب طنز و سرگرمی برای دبیران ارجمند و دانش آموزان عزیز 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان

جشنواره تدریس درس 6 پایه هفتم بر مبنای رویکرد ارتباطی CLT

 

کلیات جشنواره:

1- جشنواره تدریس بر اساس رویکرد ارتباطی CLT در سال جاری منحصرا در پایه هفتم برگزار می گردد.

2- تدریس باید همراه با طرح درس باشد.

3- این جشنواره بر مبنای بخش های مختلف درس 6 پایه هفتم برنامه ریزی شده است.

4- این جشنواره در 3 مرحله ی منطقه ای، استانی و کشوری برگزار می گردد.

5- کلیه ی دبیران زبان انگلیسی علاقمند سراسر کشور، اعم از افرادی که در پایه هفتم تدریس می کنند و یا سایر دبیران مجاز به شرکت در جشنواره خواهند بود.

6- کارشناسی تکنولوژی و گروههای آموزشی متوسطه و سرگروه های درسی زبان انگلیسی دوره راهنمایی مسئولیت هدایت و اجرای جشنواره را بر عهده دارند.

7- اطلاع رسانی- تعیین داوران- انجام نظارت- تهیه گزارش اجرا و ارسال مشخصات نفرات شرکت کننده و نفر منتخب از وظایف مناطق تابعه در هر استان است.

8-اثر منتخب استان ها (تنها 1 اثر) می بایست به صورت  dvdبه آدرس پایگاه کشوری ارسال شود. (تهران- میدان فلسطین- خ طالقانی- بعد از چهار راه سرپرست- کوچه دستخوش- ساختمان گروه های اموزشی- پایگاه کشوری زبان انگلیسی)

9- زمان اختصاص داده شده به تدریس 30 دقیقه منظور گردد.

10-هر استان با توجه به جدول تقسیم بندی استان ها باید اثرمنتخب استان خود را حداکثر تا اول اردیبهشت1393 به پایگاه کشوری زبان انگلیسی ارسال نمایند.

11- در صورت تامین بودجه 32 نفر برگزیده جهت شرکت در جشنواره حضوری به تهران دعوت خواهند شد. و آثار نفرات برگزیده ضبط شده در اختیار استان ها قرار خواهد گرفت.

جدول تقسیم بندی استان ها جهت شرکت در جشنواره تدریس پایه هفتم 

 

استان های شرکت کننده

 

درس 6 پایه هفتم

 

بخش

اردبیل-اصفهان- چهارمحال و بختیاری- کرمانشاه- فارس- بوشهر- سمنان- البرز- مازندران- کهگیلویه و بویر احمد- خراسان رضوی

 

Conversation

آذربایجان شرقی- قم- هرمزگان-همدان-ایلام- لرستان- خراسان شمالی- تهران- گیلان- زنجان

 

Sounds & Letters

آذربایجان غربی- یزد- خوزستان- قزوین- مرکزی- کرمان- خراسان جنوبی- شهرستان های تهران- گلستان- سیستان و بلوچستان- کردستان

Listening & Reading

Speaking & Writing

Your Conversation

منبع : پایگاه کشوری درس زبان انگلیسی متوسطه 1

[ یکشنبه ٧ مهر ۱۳٩٢ ] [ ٥:٤۳ ‎ب.ظ ] [ علیرضا بتویی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

اسم من گم شده است توی دفترچه ی پر حجم زمان دیرگاهی است فراموش شدم. اسم من گم شده است لا به لای ورق کهنه ی آن لایحه ها زیر آن بند غریب پشت انبوهی از آن شرط و شروط لای آن تبصره ها اسم من گم شده است در تریبون معلق شده سخت سکوت حق من گم شده است. زنگ انشاء کسی انگار نمی خواست معلم بشود شان من گم شده است شان من نیست بنالم شان من نیست بگویم زتهی ، ز نبود یا از این زخم کبود لیک رنگ رخساره گواهی از همه رنج فزون. اسم من گم شده است نردبانی شده ام صاف به دیوار ترقی تا که این نسل و ان نسل پای بر پله ی من سوی فردا بروند و غریبانه فراموش شوم اسم من گم شده است. 444444444444444444444444444444 علی رضا بتویی هستم . دارای کارشناسی ارشد آموزش ربان انگلیسی ودبیر دبیرستان نمونه ابونصر فارابی شهرستان ملایر. علاقه مند به آموزش زبان انگلیسی-اینترنت و فوتبال. نظرات شما برای من خیلی مهم هستند.
صفحات اختصاصی
RSS Feed